Вектор-терапія

В стоматологічних клініках «Дарлін» застосовується для лікування захворювань пародонту ультразвукова система «Вектор». Це неінвазивна пародонтологічна терапія, свого роду диво високих технологій у стоматології.

Принцип роботи системи «Вектор» полягає у передачі ультразвукової хвилі на робочий інструмент, який рухається паралельно поверхні кореня, не травмуючи м'які тканини пародонту та не ушкоджуючи цемент кореня зуба. Тому застосування «Вектора» безболісно і безпечно. Під впливом ультразвуку відбувається видалення бляшок, у яких живуть колонії мікробних асоціацій, зубного каменю, грануляцій, ендотоксинів (продукти життєдіяльності мікроорганізмів).

Одночасно з ультразвуковими коливаннями наконечник системи «Вектор» під певним тиском подає на оброблювані поверхні зуба суспензію, що містить найдрібніші частинки гідроксиаппатиту, створюючи ефект ультразвукової ванни.


Ця суспензія:

  • Має виражену протизапальну дію на тканині пародонту, стимулюючи їх регенерацію.
  • Зміцнює кісткову тканину, підвищуючи її стійкість до інфекцій.
  • Очищає корінь, а не вишкрібає його.
  • Ідеально полірує корінь, створюючи сприятливі умови для приживлення до нього ясна та звільнення від пародонтальних кишень.
  • Запечатує кальцієм мікроканальці цементу кореня, знімаючи чутливість.

Vector-терапія

Система «Вектор» дозволяє проводити лікування в анатомічно складних, погано доступних областях, таких як біфуркація, обробляти зубодесневые кишені глибиною до 11 мм, що раніше було неможливо. У багатьох складних випадках відпадає потреба у проведенні хірургічного втручання.

За даними сучасної літератури, прикріплення ясна, що досягається після проведення відкритих (хірургічний метод) та закритих (кюретаж, вектор – терапія) методик лікування, однаковий.

Система «Вектор» дозволяє проводити обробку як звичайних зубів, а й зубів, вкритих коронками, і навіть імплантатів.

Повна процедура, залежно від кількості зубів, що залишилися і занедбаності випадку, займає від 40 хвилин до 2 годин. Лікування безболісне, більшістю пацієнтів переноситься без анестезії, не відчуваючи дискомфорту.

Результат впливу апарату «Вектор» Ви відчуєте відразу – свіжість дихання, сяюча чистота в ротовій порожнині, а через тиждень помітите, що зникла звична кровоточивість ясен, ясна почнуть набувати блідо-рожевого кольору, щільно облягаючи шийки зуба. Зменшиться рухливість зубів, що свідчить про перехід гострого запалення до стадії згасання.

З цими новими «відчуттями» розлучатися напевно не захочеться, тому потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря щодо догляду за зубами в домашніх умовах, вибору засобів гігієни ротової порожнини, а також за кількістю подальших профілактичних і лікувальних відвідувань стоматолога.

Після першої обробки пацієнт має пройти контрольний огляд через 1, 3, 6 місяців. Необхідна підтримуюча терапія. Надалі лікування проводять 1 раз на рік.

"Вектор" - унікальний, успішний, високоефективний, безболісний, абсолютно комфортний, атравматичний метод лікування. Регулярно проведена «Вектор» - терапія дає можливість стабілізувати процес і перевести захворювання на стадію ремісії. Завдяки «Вектору» люди позбулися мук всього за 1-2 відвідування.

Переконали?
Якщо так, то чекаємо на прийом у лікаря в мережі клінік «Дарлін».

.

Якщо у вас виникли якісь питання щодо надання послуги - ви можете їх поставити лікарю, написавши нам!