Відгуки про стоматологію Дарлін

Донник Роман, 17.02.2021

Імплантація, коронка

Раніше ніколи нікому не писав відгуки. В силу лінощів і невміння. Але ця ситуація змусила вчинити мене інакше цього разу. 7 років обслуговувався в інший стомат. клініці. Пішов у черговий раз із проблемним зубом. Подивилися, розповіли, нарахували бюджет. Піддав їх і за порадою знайомої пішов на повторну консультацію у Вашу клініку. Направили до доктора Даниловського Костянтина. Підсумок відвідування:
1. Грошей за консультацію не взяли, оскільки тривало 15 хвилин. Перша приємна несподіванка.
2. Подивився, порахував, озвучив бюджет на 8 000 грн. менше. На моє запитання чому такий великий розрив у ціні - відповів, що те, що мені хотіли зробити, мені не можна робити, і це робиться в дуже поодиноких випадках в 1-2% пацієнтам, і це далеко не мій випадок.
3. Почав лікувати після запису, поспіхом, з повним ознайомленням ситуації, з реальним професіоналізмом.
4. Після того як поставив коронку, я не зміг зрозуміти, де він її встановив, наскільки було все одного кольору, однаково і красиво виконано, навіть без стиків, швів і якихось відмінностей, що на половині зуба у мене коронка.
5. Коронка на імпланті Штрауман від попередньої клініки – віддав дуже багато грошей, кольором та формою дуже сильно відрізняється від решти зубів.
Підсумок: Дякуємо величезному докторові Костянтину за мега круту, класну роботу та порядний підхід.

Вікторія, 19.06.2020

Видалення зубів мудрості, седація

Історія про те, щоооооо.
3 дні тому мені видалили 3 зуба мудрості ????
До цього, у лютому ще один????
Перший зуб видалили з укольчиками в ясна - було неприємно, і пекельний хрускіт у голові, думаєш що кришаться щелепа, череп???? алеее ні, це зуб???? ????????
Загалом враження не найкращі.
Коріння нижніх зубів мудрості розташувалося прямо в нервах, що відповідають за чутливість, міміку.
Була на консультації у кількох стоматологів, але вони не працюють з такими випадками, і тоді я себе і накрутила якась катастрофа у мене із зубами мудрості????
Цього разу три зуби я видалила в клініці Дарлін з послугою седація (медикаментозний сон)????????.
І це був найкращий варіант для мене ???????? Після видалення першого зуба, я вже знала і розуміла що це ... жахливо боялася, ні про що інше і думати не могла. Прийшла з жахливим страхом і сльозами на очах ????, а в результаті все виявилося не так страшно, як я собі уявляла цю зустріч, про яку вдень і вночі два тижні думала????
Прийшла, лягла, укольчики, прокинулася - чаклунство ????????
У пам'яті проскакує як відкривала рота, і можливо повертала голову, а може наснилося ???????????? і все????????.
Дякую великому лікарю Астапенку Олені Олександрівні, анастезіологу та персоналу клініки???? ???????? ????

Тетяна Луговська, 15.05.2021

Загальна стоматологія

Я є постійним пацієнтом клініки Дарлін з 2008 року, коли Ліна Тимофіївна Білоненко була на початку чудового шляху з організації висококваліфікованих стоматологічних послуг зі своїм колективом. Перший раз прийшла до клініки на метро Дарниця – і потрапила просто до раю! Тоді там працювали Даниловський Костянтин Володимирович, Підлубна Ярослава Володимирівна. Дуже приємно, що досі працюють фахівці, які починали працювати у клініці із самого початку. Зараз за місцем розташування дуже підходить клініка на Позняках. Впевнена у високому професіоналізмі персоналу. Дуже довіряю фахівцям Дарліна.
Тут вміють обирати найкращих! Всім знайомим рекомендую лише Дарлін!

Тетяна, 17.02.2021

Дитячий стоматолог

Дякую, за лікування зуба дитині Ярмоленко Аліні Олексіївні, підхід до дитини на найвищому рівні, спокійно пояснює все дитині, індивідуальний підхід на все???? Як мама дякую???? Вам, я знайшла для дитини чудового стоматолога. Здоров'я Вам, добрих пацієнтів!

Олена, 21.03.2021

Загальна стоматологія

Дякую Вам! Щаслива що Вас знайшла! Зраджувати не буду!

Катерина Надточій, 26.03.2021

Загальна стоматологія

Після візиту до стоматології "Дарлін" у мене залишилися лише позитивні враження. Вразило абсолютно все!
Починаючи від затишного інтер'єру, закінчуючи кваліфікацією працівників. Дуже гарний персонал, виховні, ввічливі, а найголовніше - компетентні люди ???????? Дадуть відповіді на всі питання, не забудуть про рекомендації, а також по піклуються про Вашу безпеку та комфорт. ???? Саме лікування пройшло чудово, мені все сподобалося і я дуже задоволена???? результатом. ????✨
Обов'язково буду й надалі відвідувати цю стоматологію та рекомендувати друзям та рідним. Особлива подяка прекрасному лікарю Ковтун Ірині Юріївні❤️

Крючковський Анатолій Федорович, 19.03.2021

Загальна стоматологія

Хочу висловити подяку за чітку та злагоджену роботу всьому колективу клініки «Дарлін» під керівництвом чудової Білоненко Ліни Тимофіївни!
Велике дякую моєму доктору Пузеревичу Ареті Романівні! Дякую Вам за вашу високопрофесійну роботу, чуйність та увагу, терпіння та турботу! І надалі користуватимуся послугами вашої клініки, ви найкращі!

Наталія Вільчинська, 01.07.21

Ортодонтія, брекети

Вікторіє Анатоліївно, Наталіє, колективе Дарлін, щиро дякую за честь бути Вашим пацієнтом та мою здорову посмішку. За ці 2,5 роки разом я завжди відчувала Ваше тепло, турботу та увагу ???? Дякую за високий професіоналізм та чудовий результат ????

Людмила Онищенко, 26.05.2021

Дитяча стоматологія, Ортодонтія

Дуже вдячні нашому ортодонту Качор Юлії Андріївні за професійність, уважність, турботу, чуйність при здійсненні мрії моєї доньки - чудової посмішки! Результат нас дуже втішив! Навіть не очікували, що все пройде так швидко і комфортно! Юлія Андріївна - Ви Майстр своєї справи! Посмішка доньки тепер така сяюча і довершена! Дякуємо Вам! Дякуємо!❤️

Відеовідгуки про стоматологію Дарлін

Залишіть ваш відгук - допоможіть нам стати кращими