Кераміка

Вінір

Вінір. Використовується косметична облицювання зуба, яка фіксується на його видиму стінку і дозволяє приховати зміни кольору, невеликі повороти та нахили зубів. Товщина вініру лише 0,5 мм. Тому вони прозорі, як природна емаль, а зуби, вкриті вінірами, не відрізняються від натуральних.
vinir-ceramic-1-beforevinir-ceramic-1-after
vinir-ceramic-2-beforevinir-ceramic-2-after
vinir-ceramic-3-beforevinir-ceramic-3-after
vinir-ceramic-4-beforevinir-ceramic-4-after
vinir-ceramic-5-beforevinir-ceramic-5-after

Імплантація та протезування на імплантах

З віком людина набуває мудрості і втрачає зуби. Ця життєва закономірність була неминуча протягом багатьох століть. І тільки зараз, з розвитком дентальної імплантації та прогресом у галузі стоматологічного протезування, людина отримала можливість зберегти голлівудську посмішку у будь-якому віці. Втрата зубів – це незворотно, але виправно.
Вихід є і протезування зубів на імплантах.
implant-beforeimplant-after

Кераміка та вкладка

Вкладка – ортопедична конструкція, що виготовляється в лабораторії з кераміки або композиту. Вона дозволяє замінити зруйновану частину зуба (понад 30%) і перевершує за естетикою та довговічністю звичайні пломби. В результаті відтворюється аналогічна форма, функціональна цілісність та естетичний вигляд здорового зуба.
keramika-beforekeramika-after
keramika-before-2keramika-after-2
keramika-before-3keramika-after-3
Естетична реставрація зубів

Реставрація зубів

Естетична реставрація – це відновлення початкової анатомічної форми, структури, кольору та інших параметрів зуба, що роблять його невідмінними від сусідніх здорових зубів. Іншими словами, реставрація – це приведення зруйнованих та уражених карієсом зубів до їхнього первозданного вигляду, шляхом правильного підбору реставраційного композитного матеріалу за кольором, прозорістю.

Система композиту включає універсальні кольори дентину та емалі, кожен з яких має різні оптичні властивості. Поєднання цих властивостей дозволяє отримати реалістичне відтворення природної тканини. Завданням реставратора при виконанні роботи є не тільки отримання високого естетичного результату, але і функціональність зуба, що реставрується, і довгостроковий результат виконаної роботи.

hudrest-before-1hudrest-after-1
hudrest-before-2hudrest-after-2
vinir-ceramic-3-beforevinir-ceramic-3-after
vinir-ceramic-4-beforevinir-ceramic-4-after
vinir-ceramic-5-beforevinir-ceramic-5-after

Ортодонтичні кейси