Лікування зубів під седацією ЗАКС

 

Лікування зубів під седацією ЗАКС (інгаляційна аналгезія) практикується в мережі стоматологічних клінік Дарлін серед дорослих пацієнтів та дітей віком від 2-х років..

 

Седація та наркоз: у чому різниця?

Інгаляційна аналгезія – це не наркоз, а безпечний спосіб седації (заспокоєння) для управління болем та психоемоційним станом пацієнта. Ефект досягається завдяки інгаляції медичних газів закису азоту та кисню у спеціальній пропорції. Метод використовується протягом тривалого часу в багатьох сферах, наприклад, в акушерстві та гінекології, пункції, косметології, при гастроскопії, за будь-яких хворобливих процедур у медицині та косметології та інших сферах та ситуаціях, де необхідне управління болем. 

Інгаляційна аналгезія ЗАКЛ (закис азоту-киснева седація, поверхнева седація, «звеселяючий газ») – процедура, яка дозволяє повністю розслабитися та заспокоїтися за рахунок вдихання газу, перебуваючи у повній свідомості ????

 

Основні показання для проведення стоматологічного лікування в умовах седації:

  • дентофобія
  • негативний стоматологічний досвід у минулому
  • підвищений блювотний рефлекс
  • тривалі за часом маніпуляції

Не має вікових обмежень, активно використовується як для дорослих, так і у дітей. Процедура є досить простою і не має побічних ефектів. Перед початком стоматологічного лікування лікар надягає на вас маску, ви починаєте дихати сумішшю газів, і вже через хвилин 7-8 почуваєтеся спокійними, розслабленими та позитивними ???? І ще один приємний бонус, година часу лікування під аналгезією сприймається пацієнтом 15-20 хвилин ????

 

 

Як відбувається процес лікування з інгаляційною аналгезією?

Процедура є досить простою і не має побічних ефектів. Перед початком стоматологічного лікування лікар прикладає до носа невелику маску, через яку із спеціального апарату подається пацієнтові суміш газів. Дія газу починається за 7-8 хвилин. Пацієнт почувається спокійним, розслабленим та позитивним. Чинність суміші газів закінчується тоді, коли завершується подача суміші газів. При застосуванні інгаляційної аналгезії стан пацієнта ретельно контролюється: постійно вимірюється рівень насиченості крові киснем та пульс, що дозволяє лікарям стежити за загальним станом та самопочуттям пацієнта. 

Як проявляється дія лікування із застосуванням інгаляційної аналгезії?

Суміш газів мінімально пригнічує свідомість пацієнта із збереженням захисних рефлексів, здатністю дихати самостійно, говорити та співпрацювати з лікарем. Пацієнт перебуває у свідомості, все розуміє, але не відчуває страху та частково болю. Під дією інгаляційної аналгезії пацієнти відчувають розслаблення та приємну відстороненість від того, що відбувається. Після завершення застосування інгаляційної аналгезії пацієнт не відчуває жодного дискомфорту чи негативних наслідків, навпаки – почувається відпочившим, як після якісного сну. 

Це безпечно?

Така процедура на 100% не токсична, гіпоалергенна та повністю виводиться з організму протягом 10-15 хвилин. Протоколом передбачено «провітрювання» легень чистим киснем задля забезпечення повного виведення ЗАКЛ. Через годину після інгаляційної аналгезії можна впевнено керувати транспортним засобом.

Протипоказання до використання аналгезії закисом азоту:

  • Неможливість дихати носом

  • Вагітність (1 триместр)

  • Респіраторні захворювання

  • Отит
  • Високий внутрішньочерепний тиск

  • Черепно-мозкові травми

Команда мережі стоматологічних клінік Дарлін працює згідно з Ліцензією Міністерства Охорони Здоров’я України, а у своїй роботі використовує найкраще обладнання за світовими стандартами, сертифіковані матеріали найвищої якості від провідних виробників України та світу.

З якого віку застосовується лікування з інгаляційною аналгезією? Чи шкідлива седація для дітей?

Лікування із застосуванням інгаляційної аналгезії є безпечним способом для пацієнтів, і застосовується у мережі стоматологічних клінік Дарлін усіма лікарями, крім ортодонтів, у дітей та дорослих. Процедура рекомендована для дітей віком від 2 років. *Зараз інгаляційна аналгезія доступна в клініці Дарлін Нивки.

Видалення зуба мудрості під седацією

Видалення зубів мудрості ідеально проводити із застосуванням седації. Пацієнт не відчуває страху та болю, переносить спокійно маніпуляції будь-якої складності. У нашій мережі стоматологічних клінік Дарлін є новітня анестезіологічна установка, що дозволяє проводити седацію пацієнтам будь-якого віку.

Видалення зубів мудрості – це складна маніпуляція, до якої залучені кістки щелепи та м’які тканини ротової порожнини. Саме тому видалення 8 зубів (зубів мудрості) традиційно відбувається під наркозом або місцевою анестезією і навіть в умовах стаціонару, тому що через особливості розташування можуть бути різні ускладнення. У клініках Дарлін пацієнтам пропонується вибір способу видалення залежно від рекомендацій наших лікарів після індивідуального огляду та проведення рентген-діагностики. 

Для пацієнтів Дарлін, яким показано видалення зубів мудрості під седацією, спосіб ЗАКС є тим інструментом, який забезпечує стабільний фізіологічний та психологічний стан під час маніпуляції та після неї.

 

Вартість седації

Інгаляційна аналгезія Ціна
30 хвилин 600 грн

* Звертаємо вашу увагу, що зараз застосування інгаляційної аналгезії доступне у клініці Дарлін Нивки

 

 

Вартість лікування в Дарлін: Перейти до розділу Ціни. 

Стежте за Дарлін: FacebookInstagramLinkedIn.

Запишіться на прийом: Отримати консультацію по телефону та записатися на прийом.

Запитайте лікаря Дарлін: