Медикаментозний сон

 

Перед відвідуванням стоматологічної клініки у багатьох пацієнтів дуже часто виникає непереборне почуття страху. 

У сучасній медицині знайшли вирішення цієї проблеми, що дозволяє нам мінімізувати або зовсім виключити дискомфорт у пацієнта під час прийому – одним з таких рішень є медикаментозний сон.

 

Що таке медикаментозний сон

Медикаментозний сон або седація в стоматології – це вид анестезії, який передбачає використання седативних препаратів останнього покоління для поверхневого сну пацієнта з метою знеболювання та усунення психоемоційного фактора у стоматологічному лікуванні.

 

Переваги перед класичним наркозом

Наркоз – складна процедура, яка потребує проведення інтубації (введення спеціальних трубок у трахею або бронхи) для штучної вентиляції легень за допомогою наркозного апарату.

Для наркозу використовуються препарати різних фармакологічних груп: опіати, міорелаксанти, снодійні препарати. Використання широкого спектра медикаментів збільшує ризик виникнення ускладнень, як-от алергічні реакції та ін.

Наркоз проводиться лише за умов стаціонару. Так званий «вихід із наркозу» є складнішим і важчим для пацієнта порівняно з пробудженням після седації.

Седація може проводитися в умовах стоматологічної клініки та передбачає використання лише одного препарату, який вводиться внутрішньовенно та контролюється спеціальним апаратом. Для того щоб процес відновлення пацієнтів після седації був максимально комфортним, клініка обладнана спеціальною палатою відпочинку, де є все необхідне.

 

Як це відбувається в Дарлін

  • Медикаментозний сон проводиться під постійним контролем лікаря-анестезіолога.
  • Дихання та робота серцево-судинної системи здійснюється самостійно, без навантаження, як і при звичайному стані сну.
  • Після припинення введення препарату пацієнт одразу прокидається.

Якщо Ви маєте об’ємну хірургічну маніпуляцію, або просто немає бажання спостерігати і відчувати процес лікування — медикаментозний сон для вас. Завдання лікарів нашої клініки – створити для кожного пацієнта максимально комфортні та безпечні умови.

 

Запишіться на консультацію, лікарі мережі клінік Дарлін завжди допоможуть вам.

 

 

Вартість медикаментозного сну

 

Медикаментозний сон Ціна
Перша година від 2500 грн
Друга година від 2000 грн

 

Вартість лікування в Дарлін: Перейти до розділу Ціни. 
Стежте за Дарлін: FacebookInstagramLinkedIn.
Запишіться на прийом: Отримати консультацію по телефону та записатися на прийом.
Запитайте лікаря Дарлін: