Керамічні накладки на зуби у Києві

 

У мережі стоматологічних клінік Дарлін працюють досвідчені лікарі, які спеціалізуються на реставрації зубів будь-якої складності. Керамічні накладки на зуби – непряма реставрація бічної групи зубів.

Керамічні накладки – це сучасна альтернатива композитній пломбі, свого роду керамічна пломба, яка не стирається, не колеться, не ламається, не просідає.

 


Накладка
– це
керамічна (металева, метало-керамічна) конструкція, виконана в лабораторних умовах. Вона не тільки служить довше, але й має високу морфологічну точність, що забезпечує всі вищевказані аспекти та норми сучасної стоматології (функціональні, естетичні, гігієнічні), адже керамічний матеріал не змінює колір, не стирається, оптимально адаптується до тканин зуба та є біоінертним та абсолютно гладким.

Гладка поверхня кераміки мінімізує утворення нальоту та відкладення зубного каменю, полегшує догляд за реставрацією, біосумісність з організмом людини та не викликає алергічних реакцій. Правильність та стабільність висоти прикусу можна порівняти з джерелом здоров'я!

Ортопедичне лікування - процес триваліший (7-14 днів), але проходить без участі пацієнта, оскільки зі знятим відображенням працює зубний технік. Носяться накладки в нормі вп'ятеро довше за пломб. Це також є поясненням, чому ця конструкція є дорогою. Правильне вирішення проблеми призводить у часі до довготривалого та економічно вигідного результату.

Види керамічних накладок

Керамічні накладки бувають Inlay (інлей), Onlay (онлей), Overlay (оверлей).

  • Inlay (інлей) накладка знаходиться на жувальній поверхні зуба і не переходить на бугри зуба.
  • Onlay (онлей) накладка частково переходить на бугри зуба.
  • Overlay (оверлей) повністю перекриває горби і виходить на щісну, піднебінну поверхні зубів. Також така накладка може виходити на контактні поверхні зубів між зубами.

Перш ніж виготовити керамічну накладку, проводиться лікування зуба – лікування карієсу, перелікування кореневих каналів або депульпування зуба (за потребою та показаннями). Після цього стоматолог бачить ступінь руйнування зуба та вибирає той чи інший вид накладки. Далі знімається відбиток і робиться тимчасова накладка на зуб, яка фіксується на тимчасовий цемент. Проводиться фотопротокол з визначення кольору. Далі все віддається в лабораторію, де відбувається процес виготовлення накладки.

Стоматологи наводять зруйновані та уражені карієсом зуби до їхнього первозданного вигляду, шляхом правильного підбору реставраційного композитного матеріалу за кольором та прозорістю.

Ми гарантуємо функціональність зуба, що реставрується, і довгостроковий результат виконаної роботи. Запишіться на консультацію вже сьогодні, у стоматології найважливіше – своєчасне лікування!

 

Запишіться на консультацію, якщо ви мрієте про ідеальну посмішку, наважуйтесь та будьте щасливі!

Дарлін — провідна стоматологічна клініка, що спеціалізується на прямій та непрямій реставрації:

 • повноцінне відновлення анатомії власних зубів, створення рівного зубного ряду;
 • навчений у провідних клініках Європи та США штат висококласних фахівців з естетичної реставрації;
 • багаторічний успішний досвід високотехнологічних реставрацій;
 • всі етапи реставрації відбуваються у рамках клініки з максимальним комфортом для пацієнта;
 • доступна вартість;
 • гарантія на реставрації.

 

Вартість керамічних накладок на зуби в клініці Дарлін

 

Назва процедури Ціна, грн
Консультація стоматолога 200
Безметалова керамічна коронка, вінір, накладка від 7 000

 

Ви можете поставити керамічні накладки на зуби в будь-якій із чотирьох стоматологічних клінік мережі Дарлін. Лікар проведе огляд, зробить діагностику та підбере метод лікування найбільш підходящий для вас. Вибирайте клініку Дарлін із найзручнішим розташуванням:

Стоматологія Дарлін на Позяках

Стоматологія Дарлін на Дарниці

Стоматологія Дарлін на Троєщині

Стоматологія Дарлін на Нивках

 

Приклади робіт

 

 

Всі ціни Дарлін: Перейти до розділу Ціни.

Стежте за Дарлін: FacebookInstagramLinkedIn.

Запишитесь на прием: Отримати консультацію по телефону та записатися на прийом.

Дивіться відео від наших задоволених пацієнтів на сторінці Відгуки

У мережі стоматологічних клінік Дарлін працюють висококваліфіковані стоматологи-ортопеди та терапевти з багаторічним досвідом. Будь ласка, ознайомтесь із профайлами наших фахівців на сторінці Лікарі клініки Дарлін

 

Запитайте лікаря Дарлін:

 

 

На нашому сайті регулярно публікуються корисні статті на тему терапевтичної та естетичної стоматології. Читайте Новини та статті з ортопедичної стоматології у тематичній рубриці блогу стоматології Дарлін.

Актуальна інформація про Керамічні пломби вже у статті на нашому сайті. Читайте, щоб бути в курсі всіх переваг та особливостей процедури. Діліться нашими статтями в соцмережах, залишайте коментарі та зв’язуйтесь з нашими фахівцями через онлайн-чат або форму зворотного зв’язку!

Фахівці Дарлін рекомендують також вивчити корисну інформацію про схожі послуги нашої стоматологічної клініки:

Терапевтична стоматологія. Лікування зубів