Ярмоленко Аліна Олексіївна

Дитячий стоматолог

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Спеціалізація: дитяча стоматологія

Постійний учасник з'їздів, симпозіумів, форумів, конгресів, курсів, навчальних програм та підвищує кваліфікацію у західних та вітчизняних фахівців.

2006 р. – «Естетичні реставрації: наука та мистецтво»

2011 р. – Брала участь у симпозіумі «Міжнародний день стоматологічного здоров'я в Україні»

2016 р. – «Карієсологія у дитячій стоматології». Лектор: Ольга Мельникова

2016 р. – «Лікування пульпітів молочних зубів». "Вітальні методики". «Лікування незворотних пульпітів та періодонтитів молочних зубів». Лектор: Ольга Мельникова

2019 р. – Учасник Другого Міжнародного конгресу дитячих стоматологів

2019 р. – Дитяча стоматологія по-дорослому CCILL DAY 3M

2019 р. – 3М "Наука, втілена в життя"

2019 р. – Дитяча стоматологія: профілактика, ремінералізація та інфільтрація.
Лектор: Катерина Скатова

2019 р. – Дитяча стоматологія: ендодонтія постійних несформованих зубів.
Лектор: Катерина Скатова

2019 р. – Стоматологічне лікування під загальним наркозом. Мамс дент

 

Про лікаря

Аліна Алеєксіївна Ярмоленко – улюблений лікар діток та їхніх батьків, бабусь та дідусів. Її професіоналізм, теплий характер і вміння зрозуміти та відволікти кожну дитину перетворили відділення Дарлін, де вона приймає маленьких пацієнтів, на радісні місця зустрічі з коханим лікарем.
Аліна Олексіївна постійно навчається найновішим технологіям, щоб знаходити найефективніші методики для лікування дітей. Саме тому вона той лікар, який підкаже вам, як правильно вчинити в будь-якій складній ситуації, як полікувати зубки, щоб дитина не злякалася, не відчувала болю і не відчувала дискомфорту.
Лікар веде прийоми із застосуванням дитячих іграшок та мультиків, і після кожного прийому вручає дитині подарунок за сміливість.
 

На прийомі у Аліни Олексіївни

 

Сертифікати лікаря

 

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ у Києві

Наші дитячі стоматологи вміють знайти підхід до кожного малюка, позбавити його страху, перетворять лікування зубів на захоплюючу гру.

Батьки можуть бути присутніми при лікуванні дитини та бачити стан зубів малюка на моніторі спеціального комп'ютера після проведеної зйомки внутрішньоротовою камерою. Рентген-діагностика для дітей проводиться у спеціальному дитячому режимі з мінімальним променевим навантаженням.

 
 

Клініки Дарлін