Дікушин Ілля Миколайович

Лікар стоматолог-терапевт

Закінчив Луганський державний медичний університет

Спеціалізація: терапевтична стоматологія.

Член асоціації стоматологів України.

Постійний учасник з'їздів, симпозіумів, форумів, конгресів, курсів, навчальних програм та підвищує кваліфікацію у західних та вітчизняних фахівців.

Регулярний учасник Пента Клуб.

2008 р. - Навчання на тему: пряме, не пряме відновлення коронки зуба після ендодонтичного лікування у С.А. Перехрест (Санкт-Петербург)

2009 р. - Пройшов курс навчання у Проф. Бічунапо «невідкладної допомоги при стоматологічній патології на практиці лікаря стоматолога». Прослухав лекції професора Маломеда «Америка» з анестезіології та невідкладного стану.

2010 р. - Проходив навчання з естетичної реставрації Доктор А.В.Вітчинкіна (Санкт-Петербург).

2013р. - Навчання у J. Smithson «Великобританія» з естетичної реставрації.

2015р. - Пройшов триденний інтенсивний курс у Максима Бєлограда. Пряма реставрація фронтальних зубів у техніці StyleItaliano. Керамічні вініри. Мінімально-інвазивне препарування у стилі MicroVisionGroup.

2015 р. - Учасник LAB-forum, навчання у докторів Алік Аронін (Канада), Жан Франко Політано (Італія) з ортопедичної стоматології.

2015р. - Брав участь у навчальному курсі Максима Бєлограда: «Використання мікроскопа в ендодонтії та прямих реставраціях»

2015 р. - Брав участь у навчальному курсі Романа Попова: «Сучасні методи ендодонтичного лікування та постендодонтичне відновлення зубів»

2017 р. - "Сучасні тенденції в ортопедійній стоматології", "Клінічні аспекти протизування суцільнокерамічними конструкціями" "Основи тотального протезування зубних рядів"

2019 р. - Брав участь у симпозіумі Української Ендодонтичної Асоціації та Української Ендодонтичної спільноти
2019 р. – Сучасні методи інструментальної обробки та пломбування кореневих каналів. Доктор М.Соломонов

 
 

Про лікаря

 

Коментар лікаря

 

Сертифікати лікаря