Цифровий дизайн

Цифровий дизайн усмішки - це комп'ютерна програма індивідуального планування естетичної реставрації фронтальних зубів, яка дозволяє побачити свою майбутню усмішку ще до початку лікування.

Мікроскоп

Для підвищення якості і точності виконання стоматологічних маніпуляцій ми використовуємо багаторазове збільшення робочого поля, завдяки дентальним мікроскопам.

Медикаментозний сон

Для проведення завідомо тривалих та складних втручань в ротовій порожнині, або при наявності панічного страху перед стоматологічним лікуванням, ми використовуємо медикаментозний сон, який проходить під наглядом лікаря-анестезіолога та спеціалізованного обладнання.

Діодний лазер

Використання діодного лазера дозволяє виконувати менш травматичні методи лікування тканин пародонту, проведення хірургічних маніпуляцій в ротовій порожнині, та мінімізувати відсоток виникнення післяопераційних ускладнень.

Навігаційна імплантація

На основі комп’ютерної томограми щелеп проводиться віртуальне моделювання оптимального положення майбутнього імплантату, його кут нахилу та глибинк розміщення. Це дає можливість встановити імплантат в точно задане положення в ротовій порожнині.

Сучасна цифрова рентген-діагностика

Стоматологічний комп’ютерний томограф Dentsply Sirona Orthophos SL 3D. Дозволяє отримувати високоякісні 2D та 3D рентген знімки, з мінімальним опроміненням зони дослідження.

3D сканування зубів апаратом Dentsply Sirona

Це цифровий відбиток зубів, який використовується для подальшого виготовлення ортопедичних конструкцій (коронок, вінірів та інших варіантів протезування).